PËRFUNDIMISHT BJONDE/ Luana publikon videon seksi dhe ka një puthje për… – AlpeGossip
PËRFUNDIMISHT BJONDE/ Luana publikon videon seksi dhe ka një puthje për…

PËRFUNDIMISHT BJONDE/ Luana publikon videon seksi dhe ka një puthje për…

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të dashura për publikun,e cila shfaqet gjithmon e kuruar deri në detaje në ekran.

Moderatorja na ka bërë shumë konfuzë me ngjyrënh e flokëve por me anë të një video të publikuar në instagram na ka hequr të gjitha dyshimet duke u shfaqur bjonde.

“Një puthje për të gjithë iu që më shkruani mezi po presim”: shkruan moderatorjakrah videos.

Mund të themi se Luana i përmend gjithmonë fansat në rrjetet sociale apo në dasljet televizive.