Këtë nuk e kishim ditur: Zbulohet më në fund lidhja mes Leonard Bombajt dhe Blerina Bombajt (FOTO) – AlpeGossip
Këtë nuk e kishim ditur: Zbulohet më në fund lidhja mes Leonard Bombajt dhe Blerina Bombajt (FOTO)

Këtë nuk e kishim ditur: Zbulohet më në fund lidhja mes Leonard Bombajt dhe Blerina Bombajt (FOTO)

Regjisori i famshëm shqiptar Leonard Bombaj, ditën e sotme ka qenë i ftuar në emisionin “Kush vjen për drekë” në ekranin e televizionit “Klan”.

Ai ka folur përgjatë emisionit për çështje të ndryshme dhe më në fund i ka shuar kureshtjen të gjithëve përse ai dhe dietologia e famshme Blerina Bombaj kanë të njëjtin mbiemër.

“Blerina është vajza e xhaxhait tim”, ka deklaruar regjisori i njohur, duke shuar më në fund enigmën dhe duke sqaruar kështu se ai dhe Blerina janë kushërinj të parë.