MERR FUND “HALLI” I LUANËS/ Moderatorja ndryshon look, në këtë FOTO shihni se si duket ajo – AlpeGossip
MERR FUND “HALLI” I LUANËS/ Moderatorja ndryshon look, në këtë FOTO shihni se si duket ajo

MERR FUND “HALLI” I LUANËS/ Moderatorja ndryshon look, në këtë FOTO shihni se si duket ajo

Mbrëmjen e kaluar, moderatorja Luana Vjollca i bëri një pyetje serioze ndjekësve të saj në rrjete sociale.

Apo kërkoi mendimin e tyre nëse i kishte marrë malli për një Luanë brune dhe nëse duhet të kthehej e tillë. (Kliko)

Moderatorja s’ka pritur më gjatë dhe vetëm disa orë pas kësaj pyetjeje, ka vendosur të ndryshojë look.

Sonte në emisionin “Shiko Kush Luan” do të shohim një Luanë brune (ngjyrë çokollatë).

Ajo vetë nga ndarë foto me look-un e ri në Instagram, ndërsa krahas postimit shkruan:

“Kush je ti dhe cfare i ke bere Luanës?”