PUBLIKOI FOTON SEKSI/ Xhaketa “Gucci” e Era Istrefit kushton sa një makinë – AlpeGossip
PUBLIKOI FOTON SEKSI/ Xhaketa “Gucci” e Era Istrefit kushton sa një makinë

PUBLIKOI FOTON SEKSI/ Xhaketa “Gucci” e Era Istrefit kushton sa një makinë

Pas pjesëmarrjes së saj në Kupën e Botës, ku performoi këngën zyrtare të kampionatit botëror përkrah Ëill Smith dhe Nicky Jam  këngëtarja publikoi dy hite “Prisoner” e xhiruar në Xhamajka dhe më pas ajo e fundit “Oh God” me Konshens.

Ajo i kishte munguar rrjeteve sociale për pak ditë por tashmë është rikthyer.

Era ka publikuar një foto sa artistike edhe aq seksi në Instagram, por vëmendje ka tërhequr edhe xhaketa e saj GUCCI që sipas faqes “whattheywearin” kushton rreth 3980 Euro.