I DERDHI LËNG MBI “XBOX”/ I riu rreh për vdekje vajzën 4-vjeçare – AlpeGossip
I DERDHI LËNG MBI “XBOX”/ I riu rreh për vdekje vajzën 4-vjeçare

I DERDHI LËNG MBI “XBOX”/ I riu rreh për vdekje vajzën 4-vjeçare

Një ngjarje monstruoze ka ndodhur në Illinois, ku një 19-vjeçar rrahu për vdekje një vajzë 4-vjeçare pasi i derdhi lëng mbi Xbox.

Sipas autoriteteve përkatëse, i riu do të përballet me dënim të përjetshëm. Fillimisht autori, shoku i vëllait të të miturës, i tha policisë se vajza ishte plagosur pasi ishte rrëzuar por nga hetimet rezultoi se ai e kishte dhunuar.

Burime nga prokuroria për mediat greke bënë me dije se për shkak të abuzimit të miturës i ishte shkaktuar edemë në tru.

Në momentin kur ndodhi dhuna ndaj të miturës, nëna e saj nuk ndodhej në shtëpi dhe u njoftua lidhur me ngjarjen vetëm në momentin kur vajza kishte mbërritur në spital.