QENKA ME ORIGJINË NGA RUSIA E NA E KA FSHEHUR? Moderatorja shqiptare i bën “lëmsh” ndjekësit (FOTO) – AlpeGossip
QENKA ME ORIGJINË NGA RUSIA E NA E KA FSHEHUR? Moderatorja shqiptare i bën “lëmsh” ndjekësit (FOTO)

QENKA ME ORIGJINË NGA RUSIA E NA E KA FSHEHUR? Moderatorja shqiptare i bën “lëmsh” ndjekësit (FOTO)

Moderatorja Fjoralba Ponari ka qënë në vëmendjen e medias ditët e fundit, për shkak të projektit të saj në sezonin e ri televiziv. Fjoralba nuk është më pjesë e “Procesit Sportiv” dhe do të nisë së shpejti një projekt që ka të bëjë me fëmijët dhe muzikën.

Por mbrëmjen e sotme, moderatorja i bëri lëmsh të gjithë ndjekësit e saj pas një postimi të publikuar në profilin e saj në “Insta Story”, në lidhje me origjinën. Ajo tregon një letër të gjyshit të saj, që është shkruar në gjuhën ruse.

“Një nga ato gjërat sentimentale nga të cilat nuk do heq dorë kurrë. Gjyshi e di më të mirën”,shkruan Fjoralba në fund të postimit.

Të jetë vallë moderatorja me origjinë nga Rusia apo gjyshi i moderatores e flet rrjedhshëm gjuhën ruse?!