ME PIZHAME E PA PIKË GRIMI/ Kështu duket Marina Vjollca e sapo zgjuar nga gjumi (FOTO) – AlpeGossip
ME PIZHAME E PA PIKË GRIMI/ Kështu duket Marina Vjollca e sapo zgjuar nga gjumi (FOTO)

ME PIZHAME E PA PIKË GRIMI/ Kështu duket Marina Vjollca e sapo zgjuar nga gjumi (FOTO)

Meqënëse sot është e diele, Marina ka nisur ditën në shtëpi, veshur me pizhama dhe pa grim në fytyrë.

Moderatorja ndau me ndjekësit disa imazhe sapo u zgjua nga gjumi, ku shihet e freskët e pa grim.

“Kush është ende i veshur me pizhama”, ka shkruar ajo mbi njërën video.