Vajza sexy e ish-deputetes si ‘Barbie’, shfaqet me fustan të bardhë… (FOTO) – AlpeGossip
Vajza sexy e ish-deputetes si ‘Barbie’, shfaqet me fustan të bardhë… (FOTO)

Vajza sexy e ish-deputetes si ‘Barbie’, shfaqet me fustan të bardhë… (FOTO)

Vajza e ish-deputetes është një nga vajzat më të bukura të botës së modelingut, që bie në sy për sharmin dhe elegancën e saj.
Ada Deda është shfaqur në rrjetet sociale mjaft tërheqëse veshur në të bardha.

Gjithashtu fustani i ngjitur ka bërë tëmundur të bien në sy linjat e saj perfekte.

E kthyer sërish bionde, Ada duket si një ‘Barbie’ e vërtetë.

Krah modelingut, 19 vjeçarja sexy është duke studioar në degën e gazetarisë.