KËSHILLA PERFEKTE/ Beatrix Ramosaj na mëson se ç’duhet të bëjmë ndërsa presim dikë (FOTO) - AlpeGossip
KËSHILLA PERFEKTE/ Beatrix Ramosaj na mëson se ç’duhet të bëjmë ndërsa presim dikë (FOTO)

KËSHILLA PERFEKTE/ Beatrix Ramosaj na mëson se ç’duhet të bëjmë ndërsa presim dikë (FOTO)

Le të themi që shqiptarët nuk janë aq të përpiktë me orarin dhe madje, kanë gati gjithmonë një justifikim për vonesën! Mirëpo, këngëtarja Beatrix Ramosaj, ndërsa priste të vëllain dhe kushërirën, gjeti zgjidhjen perfekte si të mos mërzitej.

Beatrix e shndërroi parkingut e makinës në setin e rradhës fotografik. E veshur sportive dhe me një bluze portokalli, ajo qëndronte e ulur në tokë, teksa pozonte pranë makinës të së njëjtës ngjyrë.

Ndërsa në foton e rradhës, Beatrix-i ka hequr syzet për të na prezantuar me sytë e qeshur, ndersa pi një cigare.

Beatrix ndodhet në Prishtinë, së bashku me të vëllain Alban Ramosaj dhe kushërirën Anxhelina Hadërgjonaj, për të takuar menaxherin Faton Shoshi.