HIPËN MBI MAKINË E BËN VEPRIME PROVOKUESE/ Bleona Qerreti nuk di të ndalet (FOTO) – AlpeGossip
HIPËN MBI MAKINË E BËN VEPRIME PROVOKUESE/ Bleona Qerreti nuk di të ndalet (FOTO)

HIPËN MBI MAKINË E BËN VEPRIME PROVOKUESE/ Bleona Qerreti nuk di të ndalet (FOTO)

“I don’t need ur love”, është kënga me të cilën Bleona Qereti bëri rikthimin në skenën muzikore.

Njihet si një nga femrat shqiptare e cila ka thyer tabutë e zhveshjes në çdo paraqitje të saj.

Ky projekt i saj i lansuar para dy muajve u mirëprit nga publiku shqiptar por jo edhe aq sa duhet.

Dhe tani, Qereti ka bërë paralajmërimin e këngës së re të cilën do të lansojë në treg në fillim të muajit tetor.

“Monster, publikohet më 6 tetor”, shkruan Bleona ku shfaqet tejet seksi në një kostum të zi mbi veturë.

View this post on Instagram

Monster – out October 6 😬

A post shared by Bleona (@bleona) on