KË NGA BANORËT E “BB-VIP” IRONIZOI? Iliri bën deklaratën e fortë: Intervista hajvanësh – AlpeGossip
KË NGA BANORËT E “BB-VIP” IRONIZOI? Iliri bën deklaratën e fortë: Intervista hajvanësh

KË NGA BANORËT E “BB-VIP” IRONIZOI? Iliri bën deklaratën e fortë: Intervista hajvanësh

Fituesi i “Big Brother VIP”, Ilir Shaqiri, është mjaft aktiv në profilet e tij në rrjetet sociale. Ai ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga përditshmëria e tij, që nga jeta profesionale ashtu edhe ajo private.

Së fundmi, balerini i njohur ka postuar në “Instastory” një video ku shfaqet brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Ai ka kapur një moment ku shihet teksa godet ballin me dorën e tij.

“Unë kur shikoj intervista hajvanësh”, ka shkruar Iliri bashkëngjitur me videon në fjalë, duke e shoqëruar gjithashtu me disa emoji duke qeshur.Kë nga ish-banorët e BBV ironizoi? Iliri bën deklaratën e

Megjithatë, balerini nuk ka specifikuar se kujt i drejtohet ky postim duke lënë kështu hapësirë për të aluduar.

Kë nga ish-banorët e BBV ironizoi? Iliri bën deklaratën e

Në rrjet po komentohet kjo ironi është për aktoren Monika Lubonja, e cila ka bërë mjaft intervista dhe dalje publike, ku ka rrëfyer pa rezerva ndjesitë e saj për situata të caktuara në shtëpi dhe raportin me ish-banorët e tjerë. Ajo ka folur edhe për balerinin e shumë nga intervistat e saj.

Nga ana tjetër, balerini i njohur dhe njëkohësisht fituesi i këtij ‘’Big Brother Vip’’, Iliri Shaqiri bëri një deklaratë para disa kohësh që u komentua shumë. Ai tha se Monika nuk është në shinat e arsyes. Sakaq, aktorja e ka cilësuar balerinin se ai është në delir.