Nuk di të ndaloj/ Marina shfaqet SENSUALE, shpreh dashurin e saj duke nxjerr…(FOTO) – AlpeGossip
Nuk di të ndaloj/ Marina shfaqet SENSUALE, shpreh dashurin e saj duke nxjerr…(FOTO)

Nuk di të ndaloj/ Marina shfaqet SENSUALE, shpreh dashurin e saj duke nxjerr…(FOTO)

Për shkak të jetës së saj private dhe fotove provokuese që publikon në “Instagram” vajza e divës së muzikës Eli Fala, Marina, ka marrë online edhe më shumë vëmendje se e ëma.

Para pak kohësh marina na ka treguar se është në një lidhje e cila ka vendosur ta mbaj anonim atë, por kjo nuk e ka ndaluar të tregoj hapur dashurin e saj . Pikërisht para pak orësh Marina ka postuar një foto në Instagram ku duket se është gjysëm e zbuluar duke vendosur disa zemren në pjesën e gjoksit duke treguar se dhe pse ndodhen larg njëri-tjetrit distanca nuk i largon ata.

Marina duket mjaftë sensuale dhe tërheqse në këtë foto duke na treguar hijeshin e saj femërore./AlpeNews.al