JOSHËSE KËTË VERË? Kjo është “metoda” më e re nga vajzat VIP për të lidhur bikinit (FOTOT) – AlpeGossip
JOSHËSE KËTË VERË? Kjo është “metoda” më e re nga vajzat VIP për të lidhur bikinit (FOTOT)

JOSHËSE KËTË VERË? Kjo është “metoda” më e re nga vajzat VIP për të lidhur bikinit (FOTOT)

Pak ditë na ndajnë nga sezoni veror dhe shumë prej nesh e kanë filluar plazhin. Nv postimet e vajzave VIP bien në sy bikinit, këtë herë jo modelet që kanë zgjedhur por mënyra se si po i lidhin ato rrobat e banjës.

NE të vërtetë bikinit e tyre janE me të lidhur në qafë por këtë vit ato kanë zgjedhur që t’i lidhin sipas qejfit dhe të duken sexy. Ato ose i kanë lidhur rripat e bikinit në pjesen e barkut, ose dy rripat i kanë kaluar nga njëra anë ose mbrapsht siç ka vepruar edhe Anxhelina Hadërgjonaj.

Por për të marrë sa më shumë detaje dhe mënyrën se si i kanë lidhur ato bikinit Alpegossip.al ju sjell fotot e tyre dhe ju lë ju të vendosni nëse do ndiqni të njëjtën metodë për t’u dukur tërheqëse këte verë.