KU U “ZHDUK” DRAGOS? Ky detaj në fotot e Angela Martinit po ngjall dyshime për ndarje – AlpeGossip
KU U “ZHDUK” DRAGOS? Ky detaj në fotot e Angela Martinit po ngjall dyshime për ndarje

KU U “ZHDUK” DRAGOS? Ky detaj në fotot e Angela Martinit po ngjall dyshime për ndarje

Që kur nisi lidhjen me Dragos në 2016-ën, Instagram-i i Angelas ka qenë plot me foto, video, videomontazhe dhe çfarëdolloj gjëje tjetër që kishte Dragos Savalescu-n brenda.

View this post on Instagram

Repost from @dragossavulescu 🌹

A post shared by Angela Martini 🌙 (@angela_martini) on

Surpriza romantike për ditëlindje nga Dragos për Angelan

View this post on Instagram

Repost from @dragossavulescu 🌹

A post shared by Angela Martini 🌙 (@angela_martini) on

Momente çmendurie së bashku

View this post on Instagram

❤❤

A post shared by Angela Martini 🌙 (@angela_martini) on

Modelja dhe producenti i filmave u martuan në dhjetor të 2017-ës, në praninë e Bleona Qeretit si dëshmitare.

Për 11 muaj deri në nëntor të 2018-ës, gjithçka dukej se po shkonte vaj mes tyre.

E megjithatë, që nga ditëlindja që Angela i bëri surprizë Dragos-it, ai nuk është dukur më në Instagram-in e saj.

Prej 7 muajsh, të gjitha postimet e Angelas janë vetëm.

Kjo po ngjall dyshime se mund të ketë në mos ndarje, një krisje mes tyre.

Angela ka treguar të jetë natyrë shumë ekspresive, që s’ka mundur t’i mbajë për vete momentet e bukura të dashurisë.

Megjithatë, gjithçka mbetet aludim përsa nuk ka ende një konfirmim nga ana e Angela-s.