Eneda Tarifa poston foton pa make-up dhe na lë pa fjalë… (FOTO) – AlpeGossip
Eneda Tarifa poston foton pa make-up dhe na lë pa fjalë… (FOTO)

Eneda Tarifa poston foton pa make-up dhe na lë pa fjalë… (FOTO)

Këngëtarja Eneda Tarifa është përfolur shumë në media këto kohë. Fjalët për një divorc të këngëtares me bashkëshortin e saj Erion Zaloshnjën e kthyen atë në kryefjalën e mediave rozë disa kohë më parë. Edhe pse ajo nuk ka konfirmuar asgjë në lidhje me ndarjen, në Instagram vijon të jetë shumë aktive.