Elvana Gjata publikon pamje nga klipi i ri dhe ka një pyetje: Si më le vetëm? Reagon Ermal Mamaqi: MBAHU… (FOTO) – AlpeGossip
Elvana Gjata publikon pamje nga klipi i ri dhe ka një pyetje: Si më le vetëm? Reagon Ermal Mamaqi: MBAHU… (FOTO)

Elvana Gjata publikon pamje nga klipi i ri dhe ka një pyetje: Si më le vetëm? Reagon Ermal Mamaqi: MBAHU… (FOTO)

Prej dy ditësh, Elvana Gjata po jep sinjale përmes Instagramit, se do të publikojë një prej hiteve më të mëdha.

Nuk e dimë nëse është një baladë apo një këngë ritmike, megjithëse teksi i bërë publik pjesë-pjesë, na tregon se i dedikohet dashurisë.

Dje Elvana publikoi një foto nga klipi ku shkruante: Ku vajti?? Dashuria??

Ndërsa sot me një fot shumë interesante që të ngrin zemrën kur e sheh, këngëtarja shkruan: “Aman, si po më lë vetëm?”

 

Ajo shfaqet me një grup balerinësh që e mbajnë mos rrëzohet përtokë, pjesë e koreografisë së klipit.

Por komenti i Ermal Mamaqit e ka ç’dramatizuar situatën pasi moderatori i shkruan:

“Mbahu motër… do vij prapë. Do e sjell unë”.