”MOS JE DHE TI GOC E ZOGUT TË TIRANËS”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”MOS JE DHE TI GOC E ZOGUT TË TIRANËS”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”MOS JE DHE TI GOC E ZOGUT TË TIRANËS”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Ilda Bejleri ka postuar një video ku tregon look-un e mbrëmjes së sotme por një ndjekës mendon se ajo nuk duket aspak natyrale, pra në të vërtetë nuk duket kështu…

Trejsi Sejdini ka postuar një video teksa shfaqet shumë provokuese dhe një ndjekës e ka pyetur se mos dhe ajo është pjesë e ”Zogut të Tiranës”…

Lori Hoxha ka postuar një foto ku duket tepër moderne e veshur kuq e zi por një ndjekës mendon se ajo ngjan si burrë. Ndoshta nga veshja serioze me xhaketë… /AlpeGossip.al