U përfol gjatë për lidhjen e dashurisë mes Ledri Vulës dhe Rita Orës, reperi më në fund thyen heshtjen… – AlpeGossip
U përfol gjatë për lidhjen e dashurisë mes Ledri Vulës dhe Rita Orës, reperi më në fund thyen heshtjen…

U përfol gjatë për lidhjen e dashurisë mes Ledri Vulës dhe Rita Orës, reperi më në fund thyen heshtjen…

Rita Ora padyshim është një ndër vajzat shqiptare më të komentuara thuajse në të gjithë botën, padyshim suksesi i saj dhe hitet që ka sjellë në tregun muzikorë ndërkombëtarë janë pritur shumë mirë nga një numër i madh personash.

Por edhe Ledri Vula nuk ngelet pas, ai është cilësuar si një ndër djemt më seksi në Shqipëri dhe shpesh herë është përfolur për lidhjet e tij të shumta me një numër i madh vajzash, ndër to edhe Rita Ora.

Kujtojmë se gjatë koncertit për 10 vjetorin e pavarësisë së Kosovës në shkurt, pati një shkëndijë mes dy këngëtarëve.

Pikërisht në prapaskenat e atij koncerti ai ka dhënë një intervistë për ‘Tema Tv’ dhe nuk i ka shpëtuar një pyetje për marrëdhënien e përfolur shumë gjatë më Rita Orën.

Në intervistën në fjalë, Ledri tregoi që pati një flirt mes tyre, por me shaka tha: “Pas koncertit harroi të më shkruante”, duke lënë të kuptohet se çdo gjë mes tyre ka filluar dhe mbaruar aty.