Nuk ndalet Sofia Arian Çanit! Pasi i dolën mbathjet, tani HEQ FARE reçipetat (FOTO) – AlpeGossip
Nuk ndalet Sofia Arian Çanit! Pasi i dolën mbathjet, tani HEQ FARE reçipetat (FOTO)

Nuk ndalet Sofia Arian Çanit! Pasi i dolën mbathjet, tani HEQ FARE reçipetat (FOTO)

Dy ditë më parë Sofia e Arian Çanit ishte në qendër të vëmendjes së mediave pas një videoje të postuar nga vetë ajo në Instastory ku shfaqej me një fustan të shkurtër të kuq i cili i tregonte mbathjet, por ajo i kishte fshehur me një emoji.

Sofia, emri i vërtet i të cilës është Xheni nuk është ndalur dhe sot ja ka hequr trurin fansave me postimet e reja.

Në njërën prej tyre, Xheni shfaqet me këmishë nate, me njërin rrip të reçipetave të rënë dhe tjetrin duke e hequr.

Në një foto tjetër të postuar në Instastory modelja dhe balerina fokuson vetëm gjoksin.

Kjo ka bërë që Xheni të ketë reagime të shumta nga ndjekësit të cilët nuk i kanë kursyer komplimentat me komentet e tyre.