“NUK M’I KREH MË FLOKËT…”/ Fiori Dardha vendos çdo ditë paruke dhe nuk e paskemi kuptuar fare (FOTO) – AlpeGossip
“NUK M’I KREH MË FLOKËT…”/ Fiori Dardha vendos çdo ditë paruke dhe nuk e paskemi kuptuar fare (FOTO)

“NUK M’I KREH MË FLOKËT…”/ Fiori Dardha vendos çdo ditë paruke dhe nuk e paskemi kuptuar fare (FOTO)

Me anë të një videoje të postuar në Instastory, gazetarja e njohur, Fiori Dardha ka zbuluar se prej disa kohësh shfaqet me paruke gjatë transmetimit të emisionit “Boom”.

Fiori shfaqet duke filmuar para pasqyrës teksa grimierja i vendos paruken e cila është në të njëjtën ngjyrë me flokët e saj.

Gazetarja ka treguar se vendosja e parukes i shkurton kohën për t’u bërë gati dhe grimierja i bën vetëm makeup-in.

“Grimierja e punës time ka shpëtuar prej meje, nuk m’i kreh më flokët se unë bëj vetëm grimin dhe pastaj vendos paruke”, shprehet Fiori.