ADELINA BERISHA APO BABY G? Stine e thotë troç se me cilën do kalonte natën (FOTO) – AlpeGossip
ADELINA BERISHA APO BABY G? Stine e thotë troç se me cilën do kalonte natën (FOTO)

ADELINA BERISHA APO BABY G? Stine e thotë troç se me cilën do kalonte natën (FOTO)

Këngëtari i njohur shqiptar, Stine ka treguar se me cilën artiste të tregut muzikor do kalonte një natë.

Në rubrikën “Kë Zgjedh”, ai duhet të zgjidhte mes Adelina Berishës dhe Baby G.

“Me Adelinën plak. Edhe Baby shumë e mirë është, por nuk e njoh. Kur ta njoh do bëj zgjidhjen. Them atë që njoh”, tha Stine për “Mirage”.

Ndër të tjera, ai zbuloi se viti i ardhshëm do të mirëpresë albumin e tij të ri, ku do ketë bashkëpunime me emra të njohur nga Kosova.