KOSTUMI MASHKULLOR NJË “MUST HAVE”/ Vip-et që hoqën dorë nga fustanet për tu shfaqur kaq seksi (FOTO) – AlpeGossip
KOSTUMI MASHKULLOR NJË “MUST HAVE”/ Vip-et që hoqën dorë nga fustanet për tu shfaqur kaq seksi (FOTO)

KOSTUMI MASHKULLOR NJË “MUST HAVE”/ Vip-et që hoqën dorë nga fustanet për tu shfaqur kaq seksi (FOTO)

Tendenca më e fundit e modës duket se është “vjedhur” nga gardëroba e meshkujve.

Në fakt kjo ishte një tendencë e paralajmëruar sepse që në fillim stilistë sugjeruan një frymëzim nga tendencat mashkullore në çdo veshje që do të krijohej për femrat.

Kjo tendencë është për femrat që preferojnë të veshin kostume me xhaketë dhe pantallona tub në prerje mashkullore, të cilat të kompletuara me detaje dhe janë  një njëngjyrëshe.

Kostumet të cilat po bëjnë namin femërorë shfaqin sensualitet dhe feminilitet dhe pse i përkastin stilit mashkullor.

Ja femrat e showbizit që u dashuran pas trendit më të ri të këtij sezoni.

Zaimina Vasjari

Klea Huta

Rudina Magjistari

Rudina Dembaçaj

Jonida Maliqi

Lori Hoxha

Alketa Vejsiu

AlpeNews.al