MBAN SEKRET PLANET E SË ARDHMES/ Largohet nga vendi këngëtarja e njohur shqiptare, zhvendoset në Amerikë (FOTO) – AlpeGossip
MBAN SEKRET PLANET E SË ARDHMES/ Largohet nga vendi këngëtarja e njohur shqiptare, zhvendoset në Amerikë (FOTO)

MBAN SEKRET PLANET E SË ARDHMES/ Largohet nga vendi këngëtarja e njohur shqiptare, zhvendoset në Amerikë (FOTO)

Prej më shumë se një muaji këngëtarja e njohur dhe me stilin e veçantë, Flaka Krelani po qëndron në Amerikë. Qëndrimi i zgjatur i Flakës në Amerikë bëri që të përflitet se këngëtarja e ka lënë vendin tonë dhe është zhvendosur përtej oqeanit.

Kjo mesa duket është e vërtetë pasi “Prive” ka mësuar se Flaka do të qëndrojë në Amerikë për një kohë të gjatë duke u bërë pjesë e ëndrrës amerikane.

Vetë Flaka ka vendosur të mos zbulojë më shumë për planet e saj të së ardhmes.

Kujtojmë që këngëtarja pak muaj më parë bashkëpunoi me reperin amerikan Young Noble.