“TI JE TERSI I SHQIPËRISË”/ Komentet PIKANTE të ditës ndaj VIP-ave, si “ngacmohen” nga fansat (FOTO) – AlpeGossip
“TI JE TERSI I SHQIPËRISË”/ Komentet PIKANTE të ditës ndaj VIP-ave, si “ngacmohen” nga fansat (FOTO)

“TI JE TERSI I SHQIPËRISË”/ Komentet PIKANTE të ditës ndaj VIP-ave, si “ngacmohen” nga fansat (FOTO)

Në përditshmërinë e tyre, gjatë publikimit të videove apo fotove në Instagram, vipat gjithnjë hasin komente nga më të ndryshmet.

Disa me të drejtë e disa pa të drejtë, tallëse apo fyese, këto komente janë nga më të ndryshmet.

Përsa i përket reagimeve të vipave, shpeshherë ato zgjedhin të mos komentojnë e të tregohen indiferentë.

Gjatë ditës së sotme, këto janë komentet më pikante kushtuar vipave:

Komente të tilla në fotot e publikuara nga ish velina e “Xing Me Ermalin” janë të shpeshta:

View this post on Instagram

Hello from Montenegro💙

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

Moderatorja e sportit ishte dje e pranishme në ndeshjen ku luante kombëtarja e Kosovës e jo në atë ku luante e Shqipërisë, e për këtë fansi e quan si ters:

View this post on Instagram

KOSOVA❤️

A post shared by Digitalb&Supersport Albania (@ildabejleri) on

Vajza e ish deputetes së partisë demokratike ka publikuar një video në të cilën bën lëvizje provokuese me në fokus të pasmet dhe fansit ky veprim i duket “budallallëk”:

View this post on Instagram

Change your attitude or leave

A post shared by Ada (@adadedaa) on

Në një foto të publikuar së fundmi, këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj kërkon të duket seksi por fansai ia prish “qefin” me komentin në të cilin “tallet” me detajet:

View this post on Instagram

🌞✨

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj) on

Adelina Tahiri është komentuar së fundmi për martesën me avokatin maqedonas mjaft të madh në moshë, dhe komenti më poshtë i referohet tërësisht kësaj marëdhënieje:

 

/AlpeNews.al