U PËRFSHIN NË SHERRE/ Partnerët “kokë krisur” që u zunë në clube: Nga Elvana tek.. – AlpeGossip
U PËRFSHIN NË SHERRE/ Partnerët “kokë krisur” që u zunë në clube: Nga Elvana tek..

U PËRFSHIN NË SHERRE/ Partnerët “kokë krisur” që u zunë në clube: Nga Elvana tek..

PJATA ME USHQIM PËR INSTAGRAM/ Vipe-t që “shitën mend” me këtë pozë: Nga Armina tek…(FOTO)Thonë se -“sherri vjen nga femrat” dhe këto tre rastet e fundit e vërtetojnë më së miri. Femrat e showbizit shqiptar përfliten shpesh për bukurin për historit e ëmbla të dashurisë dhe për partnerët e tyre.

Por mesa shohim disa nga vipe-t paskan zgjedhur partner “sherrxhinjë” ,të cilët përfunduan në konflike verbale dhe armë zjarri.

Redaskia e AlpeNews.al ju  njeh me tre ngjarjet e fundit ku partnerët e femrave më seksi të ekranit përfunduan në sherre në Tiranë.

Elvana Gjata dhe Ervin Mata

Ditën e djeshme në zonën e bllokut ka ndodhur sherr midis dy biznesmenëve dhe shakaku ka nisur për Elvana Gjatën  Në disa momente të caktuara personat kanë filluar ta ngacmojnë këngëtaren.

Ervin Mata i dashuri i këngëtares ka reaguar ku fillimisht ka nisur një sherr fizik dhe më pas në përdorimin e armëve.

Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj

Biznesmeni kosovar Krenar Çoçaj  ka qenë shpëtimtari i Luana Vjollcës ditën kur ajo është ngacmuar nga një fans i zjarrtë.

Të dy djemtë kanë përfunduar në një përleshje dhe çështja kaloi në polici.

Hygerta Sako & Artur Aligjoni

Hygerta Sako gjithashtu ka pasur një histori me ish-bashkëshortin Artur Aligjoni, martesë nga e cila kanë një vajzë. Ish-bashkëshorti i Miss Shqipëria, biznesmeni i njohur, vitin e kaluar u bë pjesë e kronikës së zezë pasi mbeti i plagosur në një nga club-et e Tiranës.

/AlpeNews.al