PJATA ME USHQIM PËR INSTAGRAM/ Vipe-t që “shitën mend” me këtë pozë: Nga Armina tek…(FOTO) – AlpeGossip
PJATA ME USHQIM PËR INSTAGRAM/ Vipe-t që “shitën mend” me këtë pozë: Nga Armina tek…(FOTO)

PJATA ME USHQIM PËR INSTAGRAM/ Vipe-t që “shitën mend” me këtë pozë: Nga Armina tek…(FOTO)

Mjafton vetëm 5 minuta të kontrollojm instagramin e vipa-ve dhe do na bjerë menjëherë në sy tendeca për të pozuar me pjatën me ushqim para. Kohët e fundit trendi i pjatës para është bërë virale pothuajse te të gjitha femrat e showbizit shqiptar. 

Me anë të këtyre pozave kemi zbuluar edhe cilin ushqim preferojnë personazhet e njohura duke filluar nga sallatat tek ëmbëlsirat. Nëse doni të realizoni një pozë të tillë iu themi se nuk është aq e lehtë. Duhet të zgjidhni një ushqim të rafinuar,ti kushtoni rëndësi pamjes dhe restorantit.

Redaksia e AlpeNews.al ju njeh me disa nga femrat e ekranit që janë më aktive në rrjetin social Instagram dhe postojn shpesh foto me ushqim.

Lori Hoxha

Roza Lati

Aurela Hoxha

Marina Vjollca

Armina Mevlani

Luana Vjollca

/AlpeNews.al