Për të bashkëjetuar me Visin?! Lori Hoxha zbulon për herë të parë pse iku nga Shqipëria (FOTO) – AlpeGossip
Për të bashkëjetuar me Visin?! Lori Hoxha zbulon për herë të parë pse iku nga Shqipëria (FOTO)

Për të bashkëjetuar me Visin?! Lori Hoxha zbulon për herë të parë pse iku nga Shqipëria (FOTO)

Lori Hoxha është një ndër femrat më seksi të shoëbizit shqiptar e cila kujdeset deri në detaje për “look-un”. Lori Hoxha është një ndër femrat më të komentuar në rrjetet sociale jo vetëm për stilin e saj të veshjes, por edhe për jetën e saj luksoze.

Së fundmi bukuroshja është zhvendosur për të jetuar në Londër dhe në fillim u aludua se mund të ketë shkuar atje për të bashkëjetuar me Visin duke qenë se i pëlqen Londra, por e vërteta qenka ndryshe. Është vetë Lori ajo që ka pohuar supozimin e një fanseje në opsionin “pyetje-përgjigje” në instastory e cila i thotë “Ke shkuar në Londër për të mbaruar studimet” dhe Lori i tha “e vërtetë”.