Ditëlindja “PËRRALLORE” që çdo vajzë do ta dëshironte/ Surpriza që i kanë bërë Xhensilës do ju mahnisë (VIDEO) – AlpeGossip
Ditëlindja “PËRRALLORE” që çdo vajzë do ta dëshironte/ Surpriza që i kanë bërë Xhensilës do ju mahnisë (VIDEO)

Ditëlindja “PËRRALLORE” që çdo vajzë do ta dëshironte/ Surpriza që i kanë bërë Xhensilës do ju mahnisë (VIDEO)

Këngëtari dhe  aktori i humorit na ka shfaqur edhe anën e tij romantike me dedikimet që i bën herë pas here. Nëpërmjet këtyre të fundit kemi kuptuar se Xhensila ia ka ndryshuar jetën Besit i cili duket më i dashuruar së kurrë. Dhe sot, në ditën e saj të veçantë, nuk mund të mungonte edhe urimi special.  Sapo është zgjuar, Xhensila ka shkuar në dhomën e ndjenjes dhe është habitur kur e ka parë tavanin të mbuluar me tullumbaca rozë dhe gri.

Në shkallët ku Xhensila ka zbritur duket të jenë shpërndarë petale lulesh dhe një kuti me lule gjithashtu shihet edhe në tavolinë.

Përgatiti: AlpeNews.al