NË DITËT E FUNDIT TË SHTATËZANISË/ Sara ka një problem dhe ia zgjidh vetëm Ledri (FOTO) – AlpeGossip
NË DITËT E FUNDIT TË SHTATËZANISË/ Sara ka një problem dhe ia zgjidh vetëm Ledri (FOTO)

NË DITËT E FUNDIT TË SHTATËZANISË/ Sara ka një problem dhe ia zgjidh vetëm Ledri (FOTO)

Sara dhe Ledri Vula së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Çifti po pret plot emocion ditën kur do marrin në krahë vajzën e tyre teksa gjatë kësaj kohe janë treguar aktiv në rrjete sociale duke postuar foto e video.

Në javët e fundit të shtatzënisë Sara po has një problem që i ndodh të gjitha femrave në shtatzëni. Ajo nuk po gjen dot rroba të përshtatshme, por në ndihmë i vjen Ledri.

Në postimin e fundit Sara tregon se ka veshur rrobat e reperit, me të cilat duket se ndihet komode.

“Vetëm atletet nuk janë të tijat dhe (të vesh rrobat e Ledrit) ka qenë një shpëtim për mua së fundmi”, shkruan Sara.

Kujtojmë që Ledri i dedikoi një këngë me titull “Si baba”, të bijës.