“ZOTI NA BEKOI ME NJË ËNGJËLL”/ FOTO: Aktori i humorit Visjan Ukcenaj zyrtarisht baba – AlpeGossip
“ZOTI NA BEKOI ME NJË ËNGJËLL”/ FOTO: Aktori i humorit Visjan Ukcenaj zyrtarisht baba

“ZOTI NA BEKOI ME NJË ËNGJËLL”/ FOTO: Aktori i humorit Visjan Ukcenaj zyrtarisht baba

Aktori i njohur i Apartamentit 2XL dhe tashmë i Duplex, Visjan Ukcenaj është bërë baba për kerë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Visjani përmes një statusi në rrjete ku ka publikuar edhe një foto të vogëlushit të porsalindur.

Mbreme Jona solli ne jete Djalin tone. Zoti na bekoi me nje Engjell. Jam i lumtur qe e ndaj dhe me ju Gezimin me te madh te jetes . Kete gezim qe asnje prind nuk mund ta pershkruaj me fjale. Kete gezim qe i jep kuptim jetes,”-përfundon aktori në rrjete sociale.