TË NGROHTA DHE ME STIL/ Këto janë veshjet që i duhen çdo vajze për të qënë “In” edhe kur është ftohtë – AlpeGossip
TË NGROHTA DHE ME STIL/ Këto janë veshjet që i duhen çdo vajze për të qënë “In” edhe kur është ftohtë

TË NGROHTA DHE ME STIL/ Këto janë veshjet që i duhen çdo vajze për të qënë “In” edhe kur është ftohtë

Kombinimi i veshjeve të dimrit është nga problemet më të mëdha të të gjitha vajzave. Të jesh e veshur me stil dhe njëkohësisht të jesh gjithë ditën ngrohtë duket si e parealizueshme, megjithatë “Who what wear” sugjeron disa veshje që të zgjidhim këtë dilemë.

Janë 4 lloje veshjesh që nuk duhet t’i mungojnë garderobës së çdo femre këtë dimër:

1.Fustanet me mëngë të gjëra

2.Pantallonat klasike

3.Kombinoni veshjet e verës me xhaketat ose palltot e dimrit

4.Veshjet e kadifes