I SHOQI ËSHTË BURRË ME FAT! Adelina Ismaili i bën dedikimin më romantik (FOTO) – AlpeGossip
I SHOQI ËSHTË BURRË ME FAT! Adelina Ismaili i bën dedikimin më romantik (FOTO)

I SHOQI ËSHTË BURRË ME FAT! Adelina Ismaili i bën dedikimin më romantik (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Adelina Ismaili publikon shpesh në rrjete sociale foto familjare. Ajo nuk i kursen dedikimet romantike për të shoqin, siç ka bërë dhe së fundmi.

Ajo ka ndarë me ndjekësit një foto pranë tij, Vali Krasniqit. Adelina shkruan se kur është me të ndihet e plotësuar dhe ka gjithçka.

“Krejt i kam, kur të kam ty”, ka shkruar këngëtarja krahas fotos. Dyshja kanë nisur pushimet për këtë sezon veror dhe nuk kanë munguar fotot.