JONIDA POZON JOSHËSE NGA PUSHIMET/ Romeo Veshaj nuk i reziston dot dhe shihni ç’bën (FOTO) – AlpeGossip
JONIDA POZON JOSHËSE NGA PUSHIMET/ Romeo Veshaj nuk i reziston dot dhe shihni ç’bën (FOTO)

JONIDA POZON JOSHËSE NGA PUSHIMET/ Romeo Veshaj nuk i reziston dot dhe shihni ç’bën (FOTO)

Romeo dhe Jonida Maliqi janë kthyer në një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku. Nëse më parë preferonin ta ruanin lidhjen e tyre jashtë vëmendjes së mediave dhe publikut, tani nuk fshihen më.

Dyshja nuk i kursejnë fotot/ videot dhe dedikimet romantike në rrjete sociale. Romeo dhe Jonida janë padyshim më të dashuruar se kurrë dhe këtë e tregojnë komentet me përkëdheli në Instagram.

Jonida ka publikuar së fundmi disa foto nga pushimet në jug dhe Romeo nuk i ka rezituar dot. “Yll deti se qielli ka shumë”, i ka shkruar ai. Këngëtarja ia ka kthyer menjëherë komentin, duke i shkruar: “I peshkaqën dëti”.