“JA QË NDODHI”/ Këngëtarja e njohur rrëfen se si ja rrëmbeu zemrën bashkëshorti (FOTO) – AlpeGossip
“JA QË NDODHI”/ Këngëtarja e njohur rrëfen se si ja rrëmbeu zemrën bashkëshorti (FOTO)

“JA QË NDODHI”/ Këngëtarja e njohur rrëfen se si ja rrëmbeu zemrën bashkëshorti (FOTO)

Këngëtarja e njohur për vokalin e fuqishëm dhe për stilin e veçantë që ajo ka, Orgesa Zaimi, ka hapur ‘rubrikën’ e pyetjeve mbrëmjen e kaluar në profilin e saj në ‘Instagram’.

Pyetje dhe komente të shumta vijnë Orgesën, por ato që fituan më shumë vëmendje ishte dhe ajo për njohjen me bashkëshortin. Siç tregoi vetë këngëtarja, ata njiheshin prej kohësh, por ishin thjesht mi

“Jemi njohur kur unë isha 17 vjeç. Ishte mik me motrën time dhe me kunatin. Kemi qenë për një kohë të gjatë miq, ziheshim si macja me miun, por kemi qenë njëmend me shije muzikore, mbase këtu nisi një shkëndijë. Pas shumë vitesh në 2007 erdhi pranvera dhe bashkë me të aroma e luleve, zogjtë cicëronin në pemë dhe diçka bëri bam. Askush se mendonte, por ja që ndodhi”,-ka rrëfyer Orgesa.