Era Istrefi SHFRENOHET në Xhamajka, del pa mbathje sipër makinës dhe... (FOTO) - AlpeGossip
Era Istrefi SHFRENOHET në Xhamajka, del pa mbathje sipër makinës dhe… (FOTO)

Era Istrefi SHFRENOHET në Xhamajka, del pa mbathje sipër makinës dhe… (FOTO)

Pas këngës së Botërorit “Live it up”, Era menjëherë postoi edhe këngën e saj të re me titull “Prisoner” e cila është pëlqyer shumë dhe i përket stilit reggae. Dy ditë më parë këngëtarja shqiptare u nis për në Xhamajka pasi atje do të xhirojë videoklipin e kësaj kënge. Era ka postuar sot një foto ku shihet se në videoklip do e shohim me një veshje shumë seksi. Ajo shfaqet mbi makinë e veshur me një palë pantallona të hapura në pjesën anësore dhe që tregojnë se nuk ka veshur mbathje.

Por Era shfaqet shumë provokuese edhe në pjesën e sipërme me një palë reçipeta rrjetë. Në videon e publikuar në Instastory këngëtarja shfaqet duke kërcyer në mes të rrugës e lumtur që sot ka mbaruar xhirimin e një pjese të videoklipit.