Trejsi Sejdini turpërohet para të gjithëve, duke uruar Bajramin bën GAFËN qesharake: Gëzuar… (FOTO) – AlpeGossip
Trejsi Sejdini turpërohet para të gjithëve, duke uruar Bajramin bën GAFËN qesharake: Gëzuar… (FOTO)

Trejsi Sejdini turpërohet para të gjithëve, duke uruar Bajramin bën GAFËN qesharake: Gëzuar… (FOTO)

Trejsi Sejdini njihet tashmë nga të gjithë, dikur nga videot ku bënte sherr dhe fotot provokuese, ndërsa sot si Miss Universe Albania që do përfaqësojë vendin në Amerikë. Trejsi është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në media e rrjete sociale dhe çdo postim i saj tërheq shumë vëmendjen.

Kështu ka ndodhur edhe me postimin e fundit të modeles e cila ka dashur të urojë Fiter Bajramin, por e ka ngatërruar me Kurban Bajramin. Një faqe e njohur e demaskimeve në Instagram ja ka vënë në dukje gabimin Trejsit dhe modelja menjëherë e ka fshirë postimin nga Instastory.