DITË ZIE PËR ELITA RUDIN/ Njofton vdekjen e njeriut më të dashur (FOTO) – AlpeGossip
DITË ZIE PËR ELITA RUDIN/ Njofton vdekjen e njeriut më të dashur (FOTO)

DITË ZIE PËR ELITA RUDIN/ Njofton vdekjen e njeriut më të dashur (FOTO)

Prezantueses Elita Rudi i ka vdekur personi më i dashur, gjyshja, dhe lajmin e hidhur ajo e ka ndarë me ndjekësit nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instastory.

Ky lajm i trishtë i erdhi teksa ajo po shijonte në maksimum shtatzëninë, e duke qenë se gjatë kësaj periudhe bëhet akoma më e ndjeshme, këtë humbje mund ta përballojë dyfish  keq.