“DONDON BISA” FESTON DITËLINDJEN/ Ja super urimi i teze Lorit (FOTO) – AlpeGossip
“DONDON BISA” FESTON DITËLINDJEN/ Ja super urimi i teze Lorit (FOTO)

“DONDON BISA” FESTON DITËLINDJEN/ Ja super urimi i teze Lorit (FOTO)

Ditën e sotme djali i vogël i Sara Hoxhës dhe Ledion Lico feston ditëlindjen.

Nuk kishte si të mungonte edhe urimi nga tezja e tij Lori, e cila ka prekur fansat në Instagram.

“happy birthday Dondon bisa I hadn’t known true love until I held your for the first time and I can’t believe you’re now 2! Mos u rrit kaq shpejt 😭 tizhja joji të do shumë”.Lori tregon se vetëm kur mbajti Londonin në dorë për  herë të parë ndjeu dashurinë e vërtetë.

Sa shumë dashuri!