U MAHNITËM/ Rozana Radi pozon joshëse para aparatit, por askush nuk e vuri re këtë detaj (FOTO) – AlpeGossip
U MAHNITËM/ Rozana Radi pozon joshëse para aparatit, por askush nuk e vuri re këtë detaj (FOTO)

U MAHNITËM/ Rozana Radi pozon joshëse para aparatit, por askush nuk e vuri re këtë detaj (FOTO)

Rozana Radi mbetet prej vitesh një nga artistet më të dashura për publikun, krijimet muzikore të së cilës kanë pasur gjithnjë sukses. Rozana është shumë e ndjekur edhe në rrjete sociale nga mijëra fansa të cilët sot i ka mahnitur me një foto shumë joshëse.

Artistja shfaqet duke pozuar me një fustan të zi tyli që i tregon më së miri format trupore, mirëpo askush nuk e ka kapur një detaj të ciln Rozana e zbuloi vetë.

“Një fustan i bukur dhe një palë këpucë me taka kanë vërtet shumë fuqi. (Thonjtë na kanë rënë gjysma por nuk kemi komplekse), shkruan Rozana.