HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Majku nuk ka ndërmend ti jap fund "beqarisë" sepse është një "shigjetar tipik"! - AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Majku nuk ka ndërmend ti jap fund “beqarisë” sepse është një “shigjetar tipik”!

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Majku nuk ka ndërmend ti jap fund “beqarisë” sepse është një “shigjetar tipik”!

Majk është ndër reperët më të pëlqyer shqiptar. Ai është shumë aktiv si me projekte të reja muzikore, ashtu edhe me koncerte brenda dhe jashtë vendit.

Krahas jetës profesionale, reperi ka qenë vazhdimisht i përfolur edhe për jetën e tij private. Majk i përket shenjës së Shigjetarit në horoskop dhe për të dallur më mirë karakterin e  reperit që na bën lëmsh gjithmonë kemi zbuluar këto detaje që nuk i kishim kushtuar  rëndësi më parë.

Burri shigjetar është i lindur për të jetuar i lirë pa angazhime dhe lidhje. Liria dhe panvarësia karakterizojnë më së shumti shigjetarin gjithashtu ata jan edhe shumë të pavendosur për jetëne tyre si profesionale dhe private. Kjod uekts e është karakteristika q ëe  përfaqëson më së shumti Majkun pasi në media gjithmon ka qenë në qendër t ëvëmendjes lidhjete tij të dahurisë dhe skandalet rreth tij.

Një tjetër detaj që i bëjnë Shigjetarët të veçante jane edhe stili, pasi ata kosiderohen meshkuj shumë joshës dhe sensual duke u kujdesur deri në detaje për pamjen fizike dhe Majku cilësohet si një ndër reperat më fashion të muzikës.

Majk jo vetëm që zgjedh trendet e fundit në daljet publike apo klipe por edhe markat të cilat janë super të kushtueshme.

 

View this post on Instagram

🤷‍♂️

A post shared by MAJK (@majkaveli) on

Dhe nëse do ta përshkruanim Majkun si një shigjetar të denjë të horoskopit do të ishte:

Tip qe impenjohet, sportiv dhe energjik.  Pelqen shoqerinë, veshjet elegante dhe i fiksuar pas luksit.

View this post on Instagram

based on a true story …

A post shared by MAJK (@majkaveli) on

AlpeNews.al