NUK ISHTE VETËM NË KONCERT/ Mbrapa skenës Luanën e shoqëruan këto dy femrat SEKSI (FOTO) – AlpeGossip
NUK ISHTE VETËM NË KONCERT/ Mbrapa skenës Luanën e shoqëruan këto dy femrat SEKSI (FOTO)

NUK ISHTE VETËM NË KONCERT/ Mbrapa skenës Luanën e shoqëruan këto dy femrat SEKSI (FOTO)

Luana Vjollca e ka nisur  sezonin veror  me shumë koncerte jo vetëm në kosov por edhe në jugun e shqipëris.

Moderatorja  poston video dhe foto nga koncertet që jep por kësaj here Luana na suprizoj, në kocertin e rrallës nuk ka qenë vetëm.

Me anë të një postimi në instagram ajo tregoi se  Marina dhe mbesa e shoqëruan , të treja shkëlqenin në videon e publikuar.