U MBAJT PREMIERA E FILMIT “FALCO”/ Besi dhe Xhensila shfaqen për herë të parë me Ajkën në publik (FOTO) – AlpeGossip
U MBAJT PREMIERA E FILMIT “FALCO”/ Besi dhe Xhensila shfaqen për herë të parë me Ajkën në publik (FOTO)

U MBAJT PREMIERA E FILMIT “FALCO”/ Besi dhe Xhensila shfaqen për herë të parë me Ajkën në publik (FOTO)

Ditën e djeshme u mbajt premiera e filmit ‘Falco’ nga Bes Kallaku, një film ku luajnë aktorë shumë të njohur mes tyre Arben Derhemi, Bleona Qereti, Olsi Bylyku etj. Në premierën e filmit ishin ftuar një sërë personazhesh nga bota e televizionit, por vëmendjen e të gjithëve e tërhoqi vogëlushja e Besit dhe Xhensilës, Ajka.

Kjo ishte hera e parë që çifti e prezantojnë vajzën e tyre me publikun dhe një foto nga premiera Xhensila e ka postuar pak më parë në rrjete sociale.

“Se ne e deklaruam qe jemi fanset me te flakta. Besi yne sa shume krenare qe jam ndjer, e sa shume do te ndihet bija jone krenare per ty”, shkruan Xhensila.