ENCA THOTË SE SINGLE JE MË REHAT/ Mozziku reagon në foton e saj: Tu prit… – AlpeGossip
ENCA THOTË SE SINGLE JE MË REHAT/ Mozziku reagon në foton e saj: Tu prit…

ENCA THOTË SE SINGLE JE MË REHAT/ Mozziku reagon në foton e saj: Tu prit…

Këngëtarja Enca Haxhiu mendon se të qenit beqare ka avantazhet e saj.

Bukuroshja ka postuar një foto në Instagram me fustanin me të cilin u paraqit në një fotosesion para ditëve derisa ka thënë se të qenit beqare bën që ajo të këtë një jetë të rehatshme.

“Single, Rehat n’shpi tu e dit qe sme tradhton njeri”, ka shkruar Enca.

Interesante kanë qenë komentet tek ato, e një ndër to edhe Mozzik i cili ka pasur një kundërpërgjigje qesharake, duke ia bërë Encas “Tu prit çorapat”, ka shkruar ai, pasi që këngëtarja nuk kishte te veshura të tilla.

Ndryshe, Enca dje ka paralajmëruar se do të bëj një këngë të re si dhe gjatë vitit të ardhshëm do të bëj edhe një album.