I DASHURUAR KOKË E KËMBË/ Elgiti filmohet në momente private me Klean – AlpeGossip
I DASHURUAR KOKË E KËMBË/ Elgiti filmohet në momente private me Klean

I DASHURUAR KOKË E KËMBË/ Elgiti filmohet në momente private me Klean

Elgit Doda dhe Klea Huta janë kthyer në çiftin më të komentuar të showbizit dhe ndër më të dashurit shqiptarët, gjithçka prej të cilëve përbën interes të madh për publikun.

Që prej bërjes publike të lidhjes së tyre, ata nuk ngurrojnë ta shprehin publikisht dashurinë për njëri-tjetrin dhe shpesh ndajnë me ndjekësit poza të ëmbla, siç ka bërë edhe Elgiti së fundmi

Në Instastoryn e tij, ai publikoi një foto bardhë e zi të duarve të tij dhe të Kleas të kapura së bashku, duke e lënë pamjen të flasë vetë për dashurinë e çiftit.