E DOBËT DHE ME VETULLA TË HOLLA/ Gjyste Vulajn 26 vite më parë nuk keni për ta njohur - AlpeGossip
E DOBËT DHE ME VETULLA TË HOLLA/ Gjyste Vulajn 26 vite më parë nuk keni për ta njohur

E DOBËT DHE ME VETULLA TË HOLLA/ Gjyste Vulajn 26 vite më parë nuk keni për ta njohur

Këngëtarja e njohur shqiptare Gjyste Vulaj gjithmonë është komentuar në media dhe është përfolur gjatë për jetën e saj private dhe pamjen e saj

E ndjekur dhe shumë e komentuar në rrjetet sociale, Gjyste publikon vazhdimisht foto dhe video nga përditshmëria e saj me familjen. Së fundmi, Gjyste është bërë nostalgjike dhe ka publikuar një foto të vjetër të saj që është bërë që në vitit 1993.

Në foton e realizuar 26 vite më parë, Gjyste shihet në moshën e adoleshencës teksa bien në sy flokët e gjatë dhe tiparet e njëjta me tani. Siç shihet Gjyste ka qenë gjithmonë një femër e bukur që ka tërhequr vëmendjen me pamjen e saj.