JU KANË MUNGUAR? Sadna dhe Alek rikthehen në Klan – AlpeGossip
JU KANË MUNGUAR? Sadna dhe Alek rikthehen në Klan

JU KANË MUNGUAR? Sadna dhe Alek rikthehen në Klan

Seriali “Bidaai” ka qenë një nga më të ndjekurit në TV Klan duke qenë se ishte edhe seriali i parë indian që transmetohej në Shqipëri. Kanë kaluar shumë vite që kur TV Klan e solli këtë super prodhim indian për publikun shqiptar dhe me siguri dy personazhet kryesore Sadna dhe Aleku ju kanë munguar.

Mirëpo nga data 3 prill ata do të mund t’i shihni sërish në ekran pasi në Klan plus do të jepen ritransmetim episodet e “Bidaait”.

Episodet do të mund t’i ndiqni nga e hëna në të premte në orën 18:15.