U MREKULLUAM/ Beyonce vesh fustanin e stiluar nga Valdrin Sahiti (FOTO) – AlpeGossip
U MREKULLUAM/ Beyonce vesh fustanin e stiluar nga Valdrin Sahiti (FOTO)

U MREKULLUAM/ Beyonce vesh fustanin e stiluar nga Valdrin Sahiti (FOTO)

Valdrin Sahiti është padyshim një ndër stilistët më të njohur shqiptar. Me veshjet e tij vishen një pjesë e mirë e vajzave nga trojet tona dhe jo vetëm. Puna e tij ka është e pëlqyer edhe jashtë vendit.

Së fundmi ai ka realizuar një fustan për këngëtaren me famë botërore, Beyonce, e cila e ka veshur në festën gala që u mbajt të shtunën në Beverly Hills, California, para çmimeve Grammy. Këngëtarja ka publikuar disa foto në profilin e saj të Instagramit, e veshur me fustanin e kuq ekstravagant të realizuar nga Valdrini dhe ka marrë padyshim të gjithë vëmendjen!

Kujtojmë se Valdrini ka veshur po ashtu dhe reperen Cardi B. Fama e tij po përhapet gjithmonë e më shumëm. E si mund të ndodhte ndryshe? Talenti është i dukshëm!