LOREDANA SAPO E KONFIRMOI LIDHJEN E RE/ Mashkulli misterioz me të në Paris është Macloud – AlpeGossip
LOREDANA SAPO E KONFIRMOI LIDHJEN E RE/ Mashkulli misterioz me të në Paris është Macloud

LOREDANA SAPO E KONFIRMOI LIDHJEN E RE/ Mashkulli misterioz me të në Paris është Macloud

Së fundmi, reperja Loredana Zefi ka udhëtuar drejt Parisit dhe në InstaStory ka ndarë vazhdimisht foto e video ku linte të kuptohej se ishte në shoqërinë e një mashkulli.

Në njërin prej postimeve, ajo kishte publikuar duart e tyre të kapura me njëra-tjetrën dhe të gjithë u bënë kuriozë të mësonin identitetin e personit që e shoqëronte.

Siç të gjithë kishim dyshuar, mashkulli deri tashmë misterioz, i cili shoqëronte Loredanën në Paris është producenti i saj Macloud.

Pasi ky i fundit zbuloi vetë në InstaStory se ndodhej në Paris, edhe Loredana ka bërë veprimin përfundimtar, duke konfirmuar njëherë e mirë zërat për lidhjen e tyre.

Reperja publikoi vetëm pak minuta më parë në InstaStory një foto krah Macloud rrugëve të Parisit dhe fotoja flet vetë!

Loredana dhe Macloud janë bashkë dhe kjo punë ka marrë fund!