PO PUTHEJ NË BUZË ME ARBENITËN/ Reagon mashkuli që shfaqet në video – AlpeGossip
PO PUTHEJ NË BUZË ME ARBENITËN/ Reagon mashkuli që shfaqet në video

PO PUTHEJ NË BUZË ME ARBENITËN/ Reagon mashkuli që shfaqet në video

Ditën e sotme në internet ka qarkulluar një video e modeles, Arbenita Ismajli, ku shfaqet në momente intime me një tjetër mashkull.

Dyshja shkëmben puthje në buzë teksa mashkulli, filmon momentin intim.

Të gjithë menduan se kjo ishte lidhja e re e modeles, megjithatë kjo nuk është e vërtetë.

Videoja është bërë kohë më parë dhe këtë e ka treguar djali që ishte me Arbenitën në video.

Djali që shfaqet në video është model dhe quhe Kenned Tahiri.

Tahiri ka publikuar në Instagram një shkrim, ku tregon se llogaria e tij në Snapchat është vjedhur.

“Mbrëmjen e kaluar Snapchat-i im u vodh. Njerëz të ligë bre. Sa t’ligë jeni”, shkruan modeli në Instagram.

Kujtojmë se mbrëmjen e kaluar, Arbenita publikoi në Instagram një foto ku shfaqej me Feron dhe kjo tregon se ata janë ende bashkë.