THA SE E KALON SHPEJT NDARJEN/ Keisi e bën Stresin të pendohet (FOTO) – AlpeGossip
THA SE E KALON SHPEJT NDARJEN/ Keisi e bën Stresin të pendohet (FOTO)

THA SE E KALON SHPEJT NDARJEN/ Keisi e bën Stresin të pendohet (FOTO)

Stresi dhe ish e fejuara e tij vazhdojnë jenë shumë të komentuar në media pas ndarjes për shkak të postimeve që shpeshherë është thënë se i dedikoheshin njëri-tjetrit. I ftuar në emisionin e Roza Latit “Bukë me vete”, Stresi sqaroi se asnjëri nga postimet e tij nuk ka qenë për Keisin dhe deklaroi se ai e kalon shpejt ndarjen.

“Unë s’kam postuar dhe s’do postoj kurrë për këtë punë. Janë çështje që nuk është hera e parë që i kaloj. Jam shumë i fortë. Unë e kaloj shumë shpejt çdo gjë”, u shpreh Stresi.

Pas kësaj deklarate të reperit, Keisi ka reaguar sot duke postuar një foto në Instastory. Keisi duket aq e bukur sa Stresi me siguri do pendohet për ndarjen ndërkohë fansat ende shkruajnë në fotot e tyre se duan t’i shohin bashkë.